Čistička vzduchu je velmi efektivní zařízení pro alergiky

Čistička vzduchu slouží nejenom pro čištění vzduchu v domácnosti, ale hlavně snižuje počet zárodků a bakterií ve vzduchu a na povrchu předmětů jako stoly, skříně apod. Bakterie, které způsobují nachlazení, chřipku, zápal plic a jiné respirační infekce, mohou být výrazně sníženy pomocí čističky vzduchu Beam Oxygen.

Obavy z kvality vnitřního ovzduší se zvýšily s příchodem úspor za vytápění, když lidé začali instalovat lepší těsnění svých domovů a kanceláří. Utěsnění budov snižuje množství čerstvého venkovního vzduchu a přispívá k nahromadění kontaminujících látek v uzavřených prostorách.

Čistička vzduchu Beam Oxygen dosáhla v oblasti čištění vzduchu téměř dokonalosti. S velmi tichým provozem ventilátoru, kompaktními rozměry a stylovým designem jde o účinný i pěkný doplněk pro každou místnost. Vše lze ovládat prostřednictvím jednoduchého ovládání včetně možnosti řízení provozu pomocí dálkového ovladače.

Normální člověk stráví až 90% svého času ve vnitřních uzavřených prostorách, které se nevětrají kvůli úsporám tepla. V nich je však mnohem více škodlivých látek než venku. Když se vzbudíte v ranních hodinách ve vaší posteli, jste uvnitř svého domu. Pak se Vaším domovem stává automobil. Vyjdete ven z auta a skončíte na mnoho hodin v kanceláři. Po několika hodinách v práci se vrátíte domů, jdete nakupovat, zajdete do restaurace nebo na jiné zakryté místo.

Více informací včetně prospektů naleznete na našem webu.

This entry was posted on Čtvrtek, Červenec 26th, 2012 at 13:51 and is filed under Bydlení. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.