Chorvatsko, to je dovolená pro každého

Léto se již přehouplo do své druhé poloviny a vy stále ještě netušíte, jak strávíte svoji dovolenou? Nechcete utrácet za drahé letenky a trávit mnoho času na cestách? Tak právě pro vás jsou připraveny slevy na pobyty v Chorvatsku. Vzhledem k tomu, že Chorvatsko leží blízko Česka, na rozhraní střední a jižní Evropy, patří mezi nejnavštěvovanější destinace. Pokud vyrazíte brzo ráno vlastním autem, zcela určitě se odpoledne již můžete koupat v teplém Jaderském moři. Ti z vás, kteří si chtějí odpočinout od řízení, mohou využít dopravy pohodlným moderním autobusem. Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Chorvatska.

Mezi hojně navštěvovaná turistická místa patří např. lázeňské město Opatija. Po celé délce pobřeží Jaderského moře je řada dalších nádherných měst jako jsou Dubrovnik, Split, Zadar, Šibenik nebo Rijeka. Ve vnitrozemí můžete navštívit národní park Plitvická jezera, který patří mezi památky světového dědictví UNESCO. A za návštěvu stojí také hlavní město Záhřeb.

Chorvatsko pro každého

V Chorvatsku najdete řadu velmi dobře vybavených kempů, kde se můžete celkem levně ubytovat ve vybaveném stanu, chatce nebo karavanu. K dispozici budete mít menší kuchyňku, kde můžete připravovat vlastní jídlo. Náročnější turisté mohou bydlet v penzionech, apartmánech nebo hotelích. Pokud se nechcete starat o přípravu jídla, můžete si zvolit pobyt all inclusive nebo s polopenzí. Určitě také rádi ochutnáte místní speciality, mezi které patří hlavně pokrmy z ryb a darů moře. Výhodou pro české turisty je také to, že se bez problémů domluví česky.

Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Chorvatska. Prožijte se svojí rodinou, přáteli či partnery krásné prosluněné dny na břehu Jaderského moře. Odpočiňte si od každodenního stresu a shonu a udělejte něco pro své zdraví. Věnujte se alespoň pár dní jen sobě a svým blízkým a každodenní starosti hoďte za hlavu. Prožijte romantické chvíle při procházkách podél mořského pobřeží nebo se vydejte na výlet lodí. Na takto strávenou dovolenou budete rádi a dlouho vzpomínat.

This entry was posted on Úterý, Červenec 28th, 2015 at 13:53 and is filed under Cestování. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.