Dá se zhubnout pomocí saunování?

Mezi wellness služby hotelů a dalších ubytovacích zařízení patří vířivky, bazény, masáže, koupele, zábaly, procedury a sauny. Hotely a penziony, které disponují těmito službami, jsou vyhledávané všemi věkovými kategoriemi, páry i rodiny s dětmi. Wellness dovolená je oblíbenou záležitostí celoročně. Aktuální nabídku wellness pobytů se slevou najdete na www.NewGo.cz, kde slevy dosahují až 70 % z původních cen.

Působení sauny na hubnutí

Ke spalování tuků vám může být nápomocná i sauna. Saunování nastartuje ve vašem těle procesy, které díky správným stravovacím návykům, doplňkům stravy a pohybových aktivit může vést k hubnutí. V případě, že do svého denního harmonogramu přidáte fyzickou aktivitu a vyvážený jídelníček, bude pro vás hubnutí ještě snazší. Saunování díky prohřátému organismu zvyšuje metabolickou činnost, které zrychlují spalování tuků. Opakovaná návštěva sauny podporuje detoxikaci organismu, která je nedílnou součástí pro odplavení škodlivých látek, jež přispívají k tvorbě tuků v podkoží a tvorbě celulitidy.

Důležité je si uvědomit, že samotné saunování vás zbavuje pouze přebytečné vody v těle. Voda se ztrácí z tukových tkání, to znamená, že nepříjemné otoky mizí. Celkově sauna příznivě působí na upevnění zdraví. Tělu a mysli poskytuje relaxaci a úlevu. Se saunováním je vhodné začít již u dětí ve věku od tří a více let.

Hotely se slevou a saunou

Sauna bývá součástí téměř každého ubytovacího zařízení. V hotelu Energetik máte k dispozici parní a finskou saunu. Wellness hotel Energetic paří k velice oblíbeným zařízením v okolí Beskyd. Správný saunovací zážitek vás čeká v Harrachově v Hotelu Fit and Fun. Klasickou saunu můžete vyzkoušet v Interhotelu America v krásném městě Písek. V Jánských lázních si vychutnáte pravou lázeňskou atmosféru, hotel Vyhlídka nabízí široké wellness zařízení a sauna je jeho součástí.

This entry was posted on Čtvrtek, Září 11th, 2014 at 15:17 and is filed under Cestování. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.