Dovolená ve wellness ve stylu řeckých lázní v Beskydech

Chcete letošní letní dovolenou strávit v příjemném a klidném horském prostředí? Vyrazte do Čeladné a vychutnejte si nádhernou dovolenou v podhůří Beskyd i vy. Horská obec Čeladná patří mezi oblíbená a hojně navštěvovaná střediska v Beskydech. Může za to hlavně malebná beskydská příroda, kvalitní wellness hotely, v zimě dobré podmínky pro lyžaře a v létě spousta možností využití volného času. Pokud byste rádi přijeli do Beskyd na aktivní či odpočinkovou dovolenou, zavítejte na stránky srovnávače zájezdů NewTravel.cz. Ve velkém množství slev na zájezdy si určitě vybere vhodný pobyt pro vás i vaši rodinu. Naplánujte si svou dovolenou v České republice jednoduše online.

Odpočiňte si v saunách nebo tibetské lázni

Mezi kvalitními wellness hotely, které se perfektně starají o své návštěvníky, najdeme i jeden, který se od těch ostatních trochu liší. Hotel Prosper nacházející se v samém centru Čeladné totiž disponuje okouzlujícím wellness zařízením ve stylu řeckých lázní. Hotel se tak může stát místem, kde naleznete patřičný klid, odpočinete si a načerpáte novou energii do žil. V hotelovém wellness centru se můžete těšit na bazén o rozměrech 15×7 metrů, saunový svět, masážní lehátka, kvalitní masérské služby i tibetské lázničky. V tibetských lázničkách s bahenním zábalem si můžete vybrat mezi pěti typy ošetření, které vycházejí z přírodních živlů a prastaré tibetské filozofie.

Golf nebo procházka malebnou horskou krajinou?

Cílem správného wellness pobytu je, aby se člověk po jeho absolvování cítil skvěle. K tomu mají dopomoci kromě různých wellness procedur a masáží například i sportovní aktivity. Proto je součástí Hotelu Prosper fitness centrum, kde si můžete zacvičit na posilovacích strojích nebo se proběhnout na běžeckém pasu. Okolí hotelu je pak protkáno množstvím turistických i cyklistických tras, které doslova vybízejí k tomu, abyste se pomocí nich vydali na dobrodružnou prohlídku místní přírody a zajímavých míst. Objevit krásy golfu pak můžete v přilehlém Prosper Golf Resortu Čeladná na dvou hřištích s osmnácti jamkami a výborným zázemím pro všechny golfisty.

This entry was posted on Čtvrtek, Srpen 20th, 2015 at 22:46 and is filed under Cestování. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.