Inspirace na Vánoce

Vánoce mají svou dlouhou a silnou tradici. Ať už je rádi nemáme, nebo se na ně neochvějně těšíme mnoho dní dopředu, jsou to chvíle, kdy se svými milovanými usedneme ke společnému stolu a strávíme společně krásné chvíle v teple domova. Inspiraci na dárky není vždy snadné hledat, ale jsou místa, která přímo překypují nápady pro vánoční dárky jak pro rodinu, přátelé a partnera. Mezi tyto místa nepatří jen obchodní domy, ale především vánoční a adventní trhy.

Netradiční dárky

Vánoční trhy mají kouzelnou atmosféru, zimu zaženeme horkým svařákem nebo grogem a najdeme zde krásné, především ručně dělané věci. Atmosféra Vánoc má své kouzlo, Vánoční strom a slaměný betlém bývají raritou. Některá města jsou známá svými velkolepými a velmi navštěvovanými trhy. Pokud se však chceme inspirovat i na netradiční a vyjímečné dárky, můžeme využít například slevy na wellness pobyty. Dárek je vhodný jak pro rodinu, přátelé nebo partnera. Jestli pobyt strávíme relaxací a odpočinekm, nebo aktivně sportem a návštěvou historických měst a míst je už jen na nás, možností je více než dost.

Darováním wellness dovolené darujeme luxus a příjemný odpočinek. Místo, kde si můžeme dopřát mnoho procedur, které prospívají našemu fyzickému i duševnímu zdraví. Vybírat můžeme z mnoha druhů masáží, peelingových kůr, zábalů, můžeme navštívit lymfodrenáže, saunu, nebo skupinová cvičení. Získáme tím navíc kvalitnější spánek, tělo se detoxikuje, záda přestávají bolet, uvolňují se zablokované svaly, kůže se zjemňí a mnoho žen ocení i zlepšení pomerančové kůže. Relaxaci můžeme kombinovat se sportem.

Pokud dáváme přednost spíše sportu a návštěvám nových míst, můžeme využít slevy na pobyty na horách. Záleží jen na volbě místa, kam vyrazit. Je možné vypůjčit si kola, čtyřkolky, horské koloběžky nebo nordic walking. Tuzemsko je propletono nádhernými cyklostezkami a turistickými trasami, které nabízejí úžasné zážitky a poskytují nádherná panoramata. S přicházející zimou navíc můžeme vyrazit přímo zimními sporty, lyžováním nebo běžkařením, horolezectvím.

This entry was posted on Úterý, Listopad 18th, 2014 at 16:25 and is filed under Cestování. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.