Léto u vody

Rádi byste jeli na dovolenou do jedné z nejoblíbenějších českých lokalit? Jeďte na dovolenou na Lipno. Okolí kolem Lipenského jezera je tradičním cílem českých ale i zahraničních turistů a není se čemu divit. Malebná šumavská příroda, množství kulturních památek a přehrada s čistou vodou jsou těmi hlavními lákadly, proč si pro svoji dovolenou vybrat právě toto letovisko.

V případě, že byste rádi na Lipno vyrazili, doporučuji vám podívat se na stránky slevových portálů. Díky slevám na pobyty u vody vás dovolená může přijít daleko levněji, než jste si doposud mysleli.

Zábava na Lipně nikdy nekončí

V okolí Lipenského jezera se nikdy nudit nebudete. O vaši zábavu a nové zážitky se postará Active Park Lipno. Tato společnost dělá vše proto, abyste se na Lipensku cítili nadmírně spokojeni a rádi se zde vraceli. Každým rokem svojí nabídku služeb rozšiřuje a zpestřuje tak, abyste na Lipně zažili vždy něco nového. Mezi nejoblíbenější letní aktivity patří zejména lanová dráha, lanový park, frisbee park a Aquapark Lipno.

Active Park Lipno myslí i na ty nejmenší a pro ně je připraveno Hopsárium a klub Lišáka Foxe. Hopsárium je zábavný komplex s množstvím průlezek, stěn, skluzavek a nejrůžnějších her pro větší i menší děti. Nachází se v kryté hale a hlavně v případě nepřízni počasí se může stát ideálním místem, kde se mohou vaše děti dosyta vydovádět.

Poznejte blíže šumavskou přírodu

Pokud máte rádi procházky v přírodě a krásné výhledy do okolní krajiny, určitě byste měli navštívit Stezku korunami stromů. 675 metrů dlouhá dřevěná stezka vás zavede až ke 40 metrové věži, ze které se vám naskytne úchvatný výhled na celou okolní krajinu. Na věži se nachází i unikátní suchý tobogán, na kterém si hromadu zábavy a adrenalinu užijí děti i dospělí. Na stezce se nachází i mnoho naučných zastávek, při které se dozvíte informace nejen o šumavské přírodě.

Celou oblast Národního parku Šumava můžete blíže poznat také pomocí kilometrů turistických i cykloturistických tras. Záleží jen na vás, jakou cestu si vyberete a co budete chtít na vašem výletě vidět. Nenechte si ujít slevy na pobyty u vody a prožijte skvělou letní dovolenou!

This entry was posted on Pátek, Červen 5th, 2015 at 18:16 and is filed under Cestování. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.