Slevy na pobyty pro páry

Rádi byste partnera či partnerku pozvali na nějaký pobyt pro dva? Chcete něco luxusního, něco speciálního nebo něco netradičního? Nechte se inspirovat nabídkou na www.NewGo.cz, kde najdete nespočet zajímavých pobytů pro dva se slevou. Aktuální slevy pobytů pro páry dosahují až 70 % slev z původních cen. Vybírat můžete z vinařských pobytů, wellness pobytů, pobytů u vody, termálních lázní a dalších.

Není nic hezčího než prožít společný čas, sami dva. Nechat se rozmazlovat službami hotelu, vířivkami, masážemi, koupelemi, vinnými či pivními degustacemi. Pobytové balíčky připravené speciálně pro páry nabízejí služby, které je možné využívat privátně ve dvou a užívat si tak maximálně soukromí a společného času. Pro aktivnější páry je alternativou pobyt na horách s cyklovýlety, turistikou a zkoumáním místních památek.

Wellness pobyty se slevou pro páry

Mezi nejvíce oblíbené slevy párů patří slevy na wellness pobyty pro dva. Mnohdy stačí partnerům prožít společný prodloužený víkend a načerpat tak sílu do dalších dní. Wellness pobyty jsou zaměřeny na relaxaci a odpočinek těla i duše. Wellness pobyty poskytují hotely, které disponují širokou nabídkou masáží, procedur či koupelí. Nechte své tělo rozmazlovat v jednom z vyhledávaných hotelů v ČR. Na Šumavě vás bude hýčkat Hotel Zadov, v Beskydech Horský hotel Excelsior. Pořádnou dávkou luxusu s wellness službami vás uchvátí zámecký hotel Štekl nebo v Jeseníkách Hotel Slovan.

Termály a lázně pro dva

Hýčkat si své tělo ve dvou můžete v termálech a lázních, které jsou hojně navštěvovány českými turisty v sousedním Slovensku. Velice vyhledávanou lokalitou je Podhájska, kde vaše tělo dostane pořádnou dávku regenerace. V blízkosti Termálního koupaliště Podhájska se nachází příjemný Penzion Iveta. Další vyhledávané termály na Slovensku jsou Rájecke teplice. V českých Mariánských lázních kde vás přivítá lázeňská kolonáda a parky se nachází útulný a malebný Hotel Pelikán.

This entry was posted on Neděle, Říjen 12th, 2014 at 20:23 and is filed under Cestování. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.